fbpx

Projektowanie i prowadzenie stron i sklepów internetowych

Hoopi offers you a flexible HR p latform for all of your enterprise needs. Take full control of your business growth and employee success.

Zaufali nam

W pełni wyposażona strona lub sklep online dostosowany do urządzeń mobilnych

Twoja strona lub sklep będzie dostosowany do współczesnych standardów i designu. Nie będzie przesytu, kiczu i chaosu. Będzie za to czystość, profesjonalizm, przejrzystość i funkcjonalność, którą Twoi użytkownicy i potencjalni klienci docenią od razu. 

Wsparcie & Pomoc techniczna

Monitor the recruiting process
from searching to hiring

Pełna Integracja

Complete set of integrated

features for success

Wszystko w jednym miejscu

Engage with your employees

to create a better HR process

Platforma łatwa w obsłudze

HR platform for small to large business, with the power to grow with your company

Piękne i responsywne strony i sklepy online

Prosty sklep na gotowym szablonie już od 899 zł netto

Odtwórz wideo

KATEGORIA FASHION

Wybierz szablon

V1 - MINIMALNY
V2 - KLASYCZNY
V3- FASHION

Wybierz szablon

V4- Boksy
V5- FASHION LUX
V6 - ASYMETRYCZNY

Wybierz szablon

V7- LANDING PAGE Z CENNIKIEM
V8- WNĘTRZA
V9 - MEBLE

Wybierz szablon

V10- PEŁNY
V11- BIŻUTERIA &AKCESORIA
V9 - AKCESORIA DZIECIĘCE

Co dokładnie będzie zawierał
projekt Twojego sklepu internetowego?

Zaufało mi już wielu klientów

“Wspaniała, fachowa pomoc przy tworzeniu i wdrożeniu naszego sklepu internetowego. Wszystko wyszło profesjonalnie. Współpraca na najwyższym poziomie. Serdecznie polecam współpracę z Natalią, która pracuje z sercem na dłoni. Nie było rzeczy i problemu, którego ona by nie rozwiązała.”

 

SKLEP: www.wloskisklepodziezowy.pl

Patrycja, Włoski Sklep Odzieżowy

Wybierz pakiet odpowiedni do twoich potrzeb

UWAGA: Pakiet podstawowy nie zawiera podpięcia i integracji szybkich płatności Tpay, Blik, przelewów tradycyjnych itd. Pakiet podstawowy nie zawiera także integracji z systemem newsletterowym wraz z automatyzacją powitalną oraz nie zawiera integracji  chat komunikatora Messenger. Jeśli wybierzesz pakiet rozszerzony, te funkcje i narzędzia będą wdrożone na Twoją stronę/sklep online.  

997 zł

netto

1499 zł

netto

Zlecając mi stworzenie Twojej strony lub sklepu online, masz pewność, że będziesz mieć stałe wsparcie po realizacji usługi!

Ja nie zostawiam swoich Klientów, po odhaczeniu zadania. Zarówno w trakcie, jak i po wdrożeniu sklepu lub strony  internetowej, będę wspierać Cię w rozwoju Twojego bizensu online. Spokojnie, wytłumaczę jak poruszać się w panelu, abyś mógł/a swobodnie zarządzać sprzedażą w swoim e-sklepie i byś wiedział/a jak dodawać lub aktualizować stan magazynowy produktów lub też jak dodawać promocję wybranych produktów z ograniczeniem czasowym. Wszystko pokażę i wdrożę Cię na początkowym etapie rozwoju Twojego sklepu online. Jeśli będziesz potrzebować wsparcia w zakresie promocji i prowadzeniu kont na Instagramie i Facebooku, tym także się zajmiemy 😉 

LOKALIZACJA

ul.Gościnna 92 a, 43-316 Bielsko-Biała

GODZINY PRACY

10:00 – 18.00 

Poniedziałek – Piątek

KONTAKT

Email: kontakt@nataliakostrewa.pl

FAQ

Najczęściej zadawane pytania

Tak. Kokpit WordPressa jest prosty i intuicyjny. Sklep lub stronę www oprzemy o system Drag&Drop, czyli edytujesz stronę poprzez prosty system edycji oparty o bloki.   

Tak. Prowadzę działalność gospodarczą i jestem VAT-owcem.

Usługi marketingowe świadczę za dodatkową opłatą. Wszystko wyceniam indywidualnie, w zależności od zleconych zadań. Ogólny cennik wybranych usług dostępny jest na tej stronie: https://nataliakostrzewa.pl

Tak. Kiedy ustalimy strategię działania, ceny oraz budżety reklamowe, wówczas przechodzimy do podpisania umowy o współpracy, nie zależnie czy to będzie zrobienie i wdrożenie strony czy sklepu internetowego, czy będzie to kampania reklamowa wraz z prowadzeniem kont w Social Media. Umowę możesz wypowiedzieć w każdym momencie. 

W zależności od trudności branży, zleconych zadań sklep online wdrożony zostanie oraz oddany do użytku w ciągu 3-4 tygodniu od podpisania umowy. Czas ten czas może być nieco krótszy, jeśli określimy jasne, precyzyjne cele i etapy ich realizacji.

Masz jakieś dodatkowe pytania ?

Napisz do mnie: kontakt@nataliakostrzewa.pl

© copyright by Natalia Kostrzewa 2021