fbpx

Zaprojektuję Twoją stronę lub sklep internetowy tak, aby wzbudzał zaufanie, aby Klienci Cię polubi i aby chcieli korzystać z Twoich produktów i usług - nie jeden raz !

Kiepska strona czy nieintuicyjny i zwieszający się sklep internetowy, z pewnością nie pomoże Ci zwiększyć sprzedaży i nie pozyska dla Ciebie potencjalnych Klientów.

Genialna reklama też nic nie pomoże, jeśli Twoja strona nie przyciąga uwagi i nie zachęca, aby zostać na niej dłużej. 

Odpowiadając na potrzeby moich Klientów i mając już ponad 13 lat doświadczenia w projektowaniu stron i Marketingu Internetowym mogę powiedzieć, że wiem jak tworzyć strony i sklepy, aby generowały duży współczynnik konwersji i jakie reklamy należy tworzyć ( teksty i grafiki), aby nieustannie prowadzić ruch na stronę, która te konwersje ma generować. Oczywiście, każda branża jest inna i każdy produkt rządzi się swoimi prawami, ale są pewne zasady przy projektowaniu stron i reklam, których należy się bezwzględnie trzymać. Zanim jednak zaczniesz się promować, musisz mieć wizytówkę swojej firmy i marki, jaką jest strona lub sklep internetowy, jeśli swoją działalność opierasz o sprzedaż produktów cyfrowych lub online.

Zaufali mi

W pełni wyposażona strona lub sklep online dostosowany do urządzeń mobilnych

Twoja strona lub sklep będzie dostosowany do współczesnych standardów i designu. Nie będzie przesytu, kiczu i chaosu. Będzie za to czystość, profesjonalizm, przejrzystość i funkcjonalność, którą Twoi użytkownicy i potencjalni klienci docenią od razu. 

Wsparcie & Pomoc techniczna

Monitor the recruiting process
from searching to hiring

Pełna Integracja

Complete set of integrated

features for success

Wszystko w jednym miejscu

Engage with your employees

to create a better HR process

Platforma łatwa w obsłudze

HR platform for small to large business, with the power to grow with your company

Piękne, nowoczesne i responsywne strony oraz
sklepy online oparte o silnik WordPress i WooCommerce

Prosty w obsłudze panel sklepu i strony – nawet dla osoby, która kompletnie się nie zna na projektowaniu i administrowaniu stronami www. Zobacz Show Reel poniżej. 

Odtwórz wideo

STRONY I SKLEPY INTERNETOWE

Wybrane realizacje

V1 - MINIMALNY
V2 - KLASYCZNY
V3- FASHION

KATEGORIA FASHION

Wybierz szablon

V1 - MINIMALNY
V2 - KLASYCZNY
V3- FASHION

Wybierz szablon

V4- Boksy
V5- FASHION LUX
V6 - ASYMETRYCZNY

Wybierz szablon

V7- LANDING PAGE Z CENNIKIEM
V8- WNĘTRZA
V9 - MEBLE

Wybierz szablon

V10- PEŁNY
V11- BIŻUTERIA &AKCESORIA
V9 - AKCESORIA DZIECIĘCE

Co dokładnie będzie zawierał
projekt Twojego sklepu internetowego?

Zaufało mi już wielu klientów

“Wspaniała, fachowa pomoc przy tworzeniu i wdrożeniu naszego sklepu internetowego. Wszystko wyszło profesjonalnie. Współpraca na najwyższym poziomie. Serdecznie polecam współpracę z Natalią, która pracuje z sercem na dłoni. Nie było rzeczy i problemu, którego ona by nie rozwiązała.”

 

SKLEP: www.wloskisklepodziezowy.pl

Patrycja, Włoski Sklep Odzieżowy

Wybierz pakiet odpowiedni do twoich potrzeb

UWAGA: Pakiet podstawowy nie zawiera podpięcia i integracji szybkich płatności Tpay, Blik, przelewów tradycyjnych itd. Pakiet podstawowy nie zawiera także integracji z systemem newsletterowym wraz z automatyzacją powitalną oraz nie zawiera integracji  chat komunikatora Messenger. Jeśli wybierzesz pakiet rozszerzony, te funkcje i narzędzia będą wdrożone na Twoją stronę/sklep online.  

1799 zł

PROSTA STRONA WWW

2499zł

ROZBUDOWANA STRONA WWW

3499zł

SKLEP INTERNETOWY

Zlecając mi stworzenie Twojej strony lub sklepu internetowego masz gwarancję niższej ceny na usługi z zakresu SEO i Marketingu Internetowego -
40 % taniej niż u konkurencji !

Ja nie zostawiam swoich Klientów tuż po realizacji konkretnego projektu. Zarówno w trakcie, jak i po wdrożeniu sklepu lub strony  internetowej, wspieram i pomagam moim Klientom w rozwoju ich biznesów online merytorycznie i technicznie. Współpracuję ze znakomitymi osobami z zakresu copywritingu, reklamy online oraz SEO. 

 

Po oddaniu projektu Twojej strony, na spokojnie wytłumaczę Tobie jak poruszać się w panelu, abyś mógł/a swobodnie zarządzać sprzedażą w swoim e-sklepie i byś wiedział/a jak dodawać lub aktualizować stan magazynowy produktów lub też jak dodawać promocję wybranych produktów z ograniczeniem czasowym.

 

Jestem dostępna niemal 7 dni w tygodniu na komunikatorze Messeneger lub WhatsUpie. Odpowiadam na pytania moich Klientów bardzo szybko i sprawnie 🙂 

Kim jestem i dlaczego możesz mi zaufać?

Ja nie zostawiam swoich Klientów, po odhaczeniu zadania. Zarówno w trakcie, jak i po wdrożeniu sklepu lub strony  internetowej, będę wspierać Cię w rozwoju Twojego bizensu online. Spokojnie, wytłumaczę jak poruszać się w panelu, abyś mógł/a swobodnie zarządzać sprzedażą w swoim e-sklepie i byś wiedział/a jak dodawać lub aktualizować stan magazynowy produktów lub też jak dodawać promocję wybranych produktów z ograniczeniem czasowym. Wszystko pokażę i wdrożę Cię na początkowym etapie rozwoju Twojego sklepu online. Jeśli będziesz potrzebować wsparcia w zakresie promocji i prowadzeniu kont na Instagramie i Facebooku, tym także się zajmiemy 😉 

FAQ

Najczęściej zadawane pytania

Tak. Kokpit WordPressa jest prosty i intuicyjny. Sklep lub stronę www oprzemy o system Drag&Drop, czyli edytujesz stronę poprzez prosty system edycji oparty o bloki.   

Tak. Wystawiam faktury w różnych walutach, w tym w polskiej.

Usługi marketingowe świadczę za dodatkową opłatą. Wszystko wyceniam indywidualnie, w zależności od zleconych zadań. Ogólny cennik wybranych usług dostępny jest na tej stronie: https://nataliakostrzewa.pl

Tak. Kiedy ustalimy strategię działania, ceny oraz budżety reklamowe, wówczas przechodzimy do podpisania umowy o współpracy, nie zależnie czy to będzie zrobienie i wdrożenie strony czy sklepu internetowego, czy będzie to kampania reklamowa wraz z prowadzeniem kont w Social Media. Umowę możesz wypowiedzieć w każdym momencie. 

W zależności od trudności branży, zleconych zadań sklep online wdrożony zostanie oraz oddany do użytku w ciągu 3-4 tygodniu od podpisania umowy. Czas ten czas może być nieco krótszy, jeśli określimy jasne, precyzyjne cele i etapy ich realizacji.

Masz jakieś dodatkowe pytania ?

Napisz do mnie: kontakt@nataliakostrzewa.pl

© copyright by Natalia Kostrzewa 2021