PROWADZENIE I PROMOWANIE KONT NA INSTAGRAMIE I FACEBOOKU

Jeśli nie masz czasu na prowadzenie swojego konta firmowego w Social Media, to może czas to komuś zlecić?

Nie wiem jakie masz doświadczenia w promowaniu swojej firmy w Internecie. Być może wrzucasz sobie od czasu do czasu jakieś posty na Facebook i Instagram bez żadnego feedbacku ze strony Twoich obserwatorów? Może nawet zainwestowałeś/aś już jakieś pieniądze na reklamę, ale efektów sprzedażowych wciąż brak? A być może próbowałeś/aś sam stworzyć i uruchomić kampanię na Facebooku i Instagramie, ale też z marnym efektem? Nie wiem jak było i jaka jest obecnie sytuacja Twojej firmy, ale jednego jestem pewna: powierzając mi marketing Twojej Firmy w Social Media, możesz być spokojny/a, że oddajesz w dobre ręce marketing Twojej firmy. Ja marketingiem online zajmuję się już od niemal 12 lat i wiem jakich błędów nie popełniać, ale i jakie schematy w reklamach i w prowadzeniu kont w Social Media zawsze działają. Oczywiście, zanim uruchomię dla Ciebie kampanię, najpierw przeprowadzę audyt Twoich kont w Social Media i poprawię to, co wymaga poprawy. Przynajmniej na początku to Tobie zasugeruję, jeśli będzie konieczność. Wybierając konkretny pakiet współpracy ze mną, decydujesz, czy potrzebujesz pomocy w stopniu średnio zaawansowanym, czy zaawansowanym. 

 

Ty wybierasz, czego na ten moment potrzebujesz. Przy uruchamianiu reklam na Facebooku i Instagramie:

1.Skierujemy przekaz reklamowy do Klientów, którzy już wykonali jakąś akcję względem Twojej oferty – stworzymy grupę podobnych odbiorców i wprowadzimy remarketing behawioralny.

2.Dobrze stargetujemy reklamy i przygotujemy kilka wersji reklam, by algorytm wybrał te najlepsze

3.Nad wszystkim będziesz mieć kontrolę, bo będę Cię o wszystkim na bieżąco informować, a poza tym, sam/a będziesz doglądać swoje kampanie z własnego panelu reklamowego. Budżet reklamy ustalasz Ty i masz nad nim kontrolę – wszystko jest w 100 % bezpieczne. Ja kampanię koordynuję i pomagam ustalić, kiedy budżet warto zwiększyć, a kiedy nie. Podpowiem, jakie kreacje nie konwertują i warto je zmienić, a jakie mają wysoki współczynnik zwrtotu z inwestycji na reklamę.

Uwierz mi, nie warto się poddawać i nie warto pozwolić konkurencji, by była o krok dalej od Ciebie.

Na Facebooku promuje się dziś mnóstwo firm/marek, ale  nie wszyscy robią to jednak skutecznie posługując się albo swoją intuicją, albo błędnymi przekonaniami i wiedzą. Ja już od kilkunastu lat prowadzę kampanie w mediach społecznościowychi wiem, że rynek reklam zmienia się niezwykle dynamicznie. To co było kiedyś skuteczne, nie koniecznie skutecznie jest dzisiaj. Nie ma także jednej idealnej strategii dopasowanej do każdego klienta, czy branży. Każdą kampanię reklamową należy przemyśleć i przygotować indywidualnie pod konkretnego klienta, opierając się na szerokim spektrum danych, jak grupa docelowa klienta, specyfika branży, obszary, w których działa konkurencja, czy wreszcie trzeba wziąć pod uwagę konkretny produkt, czy usługę, dopasowując miejsca i formy reklamowe.

Współpracując ze mną, masz pewność, że poprowadzę Twoje kampanie na Facebooku tak, by nie marnować Twojego budżetu reklamowego oraz by dotrzeć z Twoimi komunikatami do odpowiednich ludzi, którzy byliby potencjalnie zainteresowani Twoim produktem lub usługą. Gwarantuję, że naprawdę przyłożę się do tego, by stworzyć takie kreacje i teksty promujące Twoją firmę, by dobrze się klikały i by przyciągały odpowiednią grupę osób, które realnie będą zainteresowane tym, co oferujesz. Sprawdź poniższe pakiety i wybierz ten odpowiedni dla Ciebie i Twojej firmy, bądź marki osobistej. Jeśli masz pytania, umów się ze mną na bezpłatną konsultację, podczas której postaram się odpowiedzieć na wszystkie Twoje pytania i wątpliwości względem prowadzenia i promowania kont na Facebooku i Instagramie.  

Jakie korzyści odniesiesz współpracując bezośrednio ze mną w ramach prowadzenia i promowania Twoich kont na Facebooku i Instagramie?

minimalizujesz koszty kampanii

Nie jestem agencją reklamową, która za Twoimi plecami będzie rozporządzać i testować kampnie wykorzystując Twój budżet reklamowy. Wszystko będzie się działo tak, abyś miał/ a nad wszystim kontrolę. Wcale też nie musisz mieć wielu tysięcy złotych na start, by wypromować swoją markę w Internecie. Wystarczy 40 zł/ dzień, by już przyciągnąć kilkuset potencjalnych klientów tygodniowo. Wystraczy dobrze dobrana grupa docelowa, cele reklamowe i kreacje oraz teksty, które będą zbierać dobre konwersje.

MASZ KONTROLĘ NAD SWOIM BUDŻETEM REKLAMOWYM

Dzięki temu, że kampania uruchamiana jest na twoim koncie reklamowym, masz całkowitą kontrolę nad budżetem, który wydajesz na konkretną kampanię. W każdej chwili możesz wyłączyć bądż uruchomić kampanię. Masz także dostęp do bieżących statystyk z przeprowadzanej kampanii. Krótko mówiąc: nic nie dzieje się za Twoimi plecami.

oszczędność czasu

Powierzając mi prowadzenie Twoich kont w mediach społecznościowych, masz pewność, że wpisy będą dodawane regularnie i w sposób kreatywny. Posty będą dopasowane do Twojej marki oraz Klientów, którzy mogą być potencjalnie zainteresowani Twoimi produktami bądź usługami. Będę tworzyć dla Ciebie dodatkowo filmiki, czy rolki w cenie konkretnego pakietu, ale to już w zależności od trudności i specyfiki Twojej branży oraz wybranego pakietu.

Możliwość podpięcia automatyzacji

Jeśli będziesz chciał/a, w ramach większej współpracy, przygotuję dla ciebie tzw. freebie, czyli darmowy prezent za zapis, który będziesz mógł/ mogła użyć przy promocji twojej marki/ produktów lub usług. Stworzę dla ciebie stronę sprzedażową z licznikiem, dzięki czemu podkręcimy skutecznie sprzedaż i niejako zachęcimy klientów do zakupu tu i teraz dzięki tykającemu zegarowi, który odliczać będzie koniec promocji oferty nie do odrzucenia. Wszystko będzie całkowicie zautomatyzowane i podpięte także do Twoich kont w Social Media

Wybierz pakiet odpowiedni do twoich potrzeb

PROWADZENIE KONT NA INSTAGRAMIE I NA FACEBOOKU + KAMPANIA REKLAMOWA W SOCIAL MEDIA

599 zł

za miesiąc

799 zł

Za miesiąc

999 zł

miesiąc

Najczęściej zadawane pytania

Nawet jeśli nie prowdziłaś/eś jeszcze kampanii na Facebooku i Instagramie, lub robiła to w twoim imieniu Agnecja Marketingowa, to nic nie stoi na przeszkodzie, by zgłębić ten temat nieco dla dobra Twojej firmy. Oczywiście całą kampanią zajmę się ja, ale ty będziesz mieć świadomość tego co, gdzie i jak robię. 

Budżet ustalasz ty i ty masz nad nim kontrolę. Każda kampania prowadzona jest z twojego konta reklamowego na Facebooku. Dzięki filmikom instruktażowym, będziesz wiedzieć jak storzyć konto firmowe na Facebooku, jak udostępnić uprawnienia innej osobie, by w twoim imieniu utworzyła dla ciebie kampanię, pokażę także jak stworzyć szybko sklep na Facebooku i jak go promować. 

Tak, jeśli masz konto na Instagramie i jest ono zintegrowane z kontem na Facebooku, to dobierając odpowiednie formaty reklam, będą one widoczne równocześnie na tych dwóch platformach. Jeśli konta nie są połączone, z ogromną przyjemnością pomogę ci rozwiązać tę sprawę. 

Najpierw trzeba przeanalizować, czy treści oraz grafiki na stronie, w sklepie online i Social Media są spójne i wiarygodne, a potem dopiero należy stworzyć odpowiednie kreacje i reklamy, które tę spójność zachowają i doprowadzą klienta do zakupu. Kampanie analizuję i optymalizuję na bieżąco. Można ją w każdej chwili wstrzymać i uruchomić ponownie. Na wszystko będę mieć oko, tak aby mądrze spożytkować twój budżet reklamowy. 

Jeśli jeszcze nie współpracowałeś/aś z nikim w ramach tworzenia i prowadzenia kampanii na Facebooku i nie masz ani dużych środków na reklamę, ani umiejętności tworzenia takich reklam, to wybierz pakiet nr 1. Nie wydasz dużej kwoty, a jednocześnie przekonasz się, czy współpraca ze mną przynosi Ci korzyści nie tylko finansowe w Twojej firmie, ale i wizerunkowe. Naprawdę nie musisz mieć dużych środków na reklamę, bo można osiągnąć dobre wyniki już od 40 zł-50 zł/ reklamę dziennie. 

Tak. Jak najbardziej. W zależności od wybranego pakietu, będzie mógł/a wybrać interesujący Cię zakres usług. Możesz zlecić mi tylko kampanie w Social Media, albo samo prowadzenie Twoich kont na Instagramie i Facebooku. Nie ukrywam jednak, że najlepszy efekt osiągają moi klienci, gdy wraz z prowadzeniem kont w Social Media inwestują w ich promocję, aby dotrzeć do większej liczby potencjalnie zainteresowanych Klientów. 

Masz jakieś dodatkowe pytania? Skontaktuj się ze mną. Przejdź do formularza kontaktowego 

Zapoznaj się
z niektórymi opiniami moich klientów

CO ZYSKASZ WSPÓŁPRACUJĄC ZE MNĄ?
  • zaoszczędzisz mnóstwo czasu i pieniędzy na testowanie kampanii reklamowych w Social Media. Przeprowadziłam już kilkadziesiąt kampanii, które odniosły sukces. Powierzając mi je, masz gwarancję, że zrobię wszystko, by Twoja Firma była bardziej rozpoznawalna i by sukcesywanie przyciągać do Ciebie nowych klientów
  • zadbam o Twoich stałych klientów wykorzystując retargeting behawioralny, który będzie docierać do klientów, którzy podjęli już jakś akcję, jak np. porzucenie koszyka, odwiedzenie profilu na Facebooku czy strony www
  • przygotuję dla Ciebie skuteczne banery i teksty reklamowe
  • uruchomię kampanię z wykorzystaniem spersonalizownego mini filmiku reklamującego twoje produkty lub markę
  • nie musisz się martwić o twój budżet reklamowy. Wszystko będzie pod twoją kontrolą. Jeśli wybrane kreacje reklamowe nie przyniosą zadowalających efektów, podmienimy je na inne, skorygujemy treść samego przekazu lub dopasujemy inną grupę docelową do konkretnej reklamy

Masz jakieś pytania? Skontaktuj się ze mną poprzez Messenger lub drogą mailową:

kontakt@nataliakostrzewa.pl

Przykładowe wpisy i reklamy stworzone przeze mnie dla moich Klientów

Zobacz przykładowe kreacje i reklamy zrealizowane dla naszych Klientów na potrzeby promocji firmy/marki w Social Media.