fbpx

Dziękuję za wypełnienie formularza. Za kilka minut otrzymasz ode mnie DARMOWY PDF, ale wcześniej  potwierdź swój adres e-mail. Sprawdź folder SPAM i OFERTY.

 

Zanim to jednak zrobisz, poczekaj jeszcze chwilę, jeśli oprócz prowadzenia swoich profili w Social Media, chcesz jeszcze szybciej i na poważnie zarabiać na swojej wiedzy i produktach online, nawet jeśli jeszcze tych swoich mini produktów nie masz i nie możesz się pochwalić dużymi zasięgami w Social Media.

 

Uwaga: Tę ofertę zobaczysz TYLKO RAZ, przez 30 minut, a potem zniknie ona nieodwracalnie! Poświęć więc chwilkę, aby nie stracić okazji do poznania metody zarabiania na swojej wiedzy 24 h/dobę.

 

WAŻNE:  Jeśli NIE szukasz sposobów na dodatkowy dochód pasywny, który pozwoli Ci żyć spokojniej i efektywniej, to nie trać więcej czasu! Ta oferta skierowana jest do osób, które zdecydowanie CHCĄ coś zmienić w swoim życiu. Którzy chcą zarabiać szybciej, mądrzej i uczciwie na swojej wiedzy i usługach. Jeśli jesteś taka osobą, czytaj dalej…

 

———————————————————–

Ta oferta skierowana jest szczególnie do przedsiębiorców, osób tworzących swoją osobistą markę, które nie mają czasu na :

 

👉 tworzenie masy treści w Social Media,

👉 dodawanie codziennych relacji z twojego życia na Sories

👉 budowanie swojej marki przez miesiące lub lata

oraz jeśli:

👉 nie mają dużych zasięgów w Social Media

👉 budują swój biznes w Internecie, ale mało na nim zarabiają

👉 mają swoje produkty online, szkolenia, bądź plany, by je stworzyć i na nich zarabiać

👉 marzą o pasywnym dochodzie, dzięki któremu nie będą się musiały martwić o finanse i byt dla rodziny

Co się stanie, jeśli zignorujesz teraz tę ofertę i z niej nie skorzystasz?

może przejść Ci koło nosa dostęp do wiedzy, która nie jest dziś tak tanio i łatwo dostępna na rynku polskim, bo inni nie chcą się nią dzielić po prostu. Po co więc odkładać to na jutro, na kiedyś?  

❌ wciąż możesz martwić się o budżet domowy, jeśli nie posiadasz żadnej poduszki finansowej w postaci oszczędności lub innego źródła dochodu  

❌ nadal będziesz uganiać się  za kolejnymi klientami wydając mnóstwo pieniędzy, marnując przy tym mnóstwo czasu i energii, a efektów w postaci dodatkowej gotówki wciąż nie będzie.

możesz być nadal tak zapracowana/y, że będzie Ci trudno znaleźć czas dla siebie i  rodziny próbując związać koniec z końcem.

❌ może dojść do sytuacji, że będziesz  martwił/a się skąd wziąć dodatkowe dochody, kiedy twoja firma nie będzie osiągać odpowiednich dochodów, albo kiedy stracisz pracę na etacie.

❌ wciąż będziesz stał/a w miejscu, kiedy konkurencja aktywnie działa i zarabia w Internecie lepiej niż na etacie

Twoje szkolenie czy e-book nadal będzie kurzyć się w zakamarkach Twojego komputera, kiedy mógłbyś/mogłabyś dzięki nim generować dodatkowy, pasywny dochód sięgając nawet od 5- 10 tys. zł miesięcznie i więcej. Wszystko w granicach Twoich możliwości i pracy, jaką w to wszystko włożysz.

Ale…wcale nie musi to tak wyglądać, bo…

przygotowałam dla Ciebie skrupulatnie i starannie wiedzę w postaci e-booka i dodatkowych materiałów na temat techniki zarabiania metodą One Tim Offer. Technika ta, jeśli ją oczywiście wdrożysz u siebie, pozwoli Ci zarabiać na Twojej wiedzy, e-bookach, szkoleniach 24/h dobę na AUTOPILOCIE! Wszystko robisz raz (produkt cyfrowy, stronę, system platności, newsletter, reklamy) a potem sprawdzasz tylko i optymalizujesz wszystko, aby wygenerować jak największą sprzedaż. Wszystkiego nauczysz się z programu OTO, który możesz kupić właśnie tylko tutaj!

 

Co ważne:

 

👉 nie musisz być programistą, czy grafikiem – wystarczy podstawowa wiedza i dostęp do darmowych i łatwych narzędzi, dzięki którym stworzysz grafiki i strony – powiem jakie to narzędzia.

👉 nie musisz posiadać specjalistycznej wiedzy marketingowej lub być mistrzem copywritingu – posługując się stałymi schematami, o których piszę w e-booku i materiałach dodatkowych, możesz zrobić wszystko sam/a krok po kroku.

👉 nie musisz skupiać się  na nagrywaniu codziennych stories i rozwijaniu swoich kanałów w Social Media – możesz to robić dodatkowo, ale zarabiać będziesz przez swój automatyczny lejek sprzedażowy

👉 nie musisz też od razu rezygnować z etatu i swoich dotychczasowych działań biznesowych, na rzecz tworzenia tego automatycznego systemu zarabiania, który oparty jest o tzw. TECHNIKĘ ONE TIME OFFER


 

Ten AUTOMATYCZNY SYSTEM ZARABIANIA ONLINE wykorzystywany jest coraz bardziej w Polsce, bo na Zachodzie znają go już setki sprytnych przedsiębiorców , właścicieli marek osobistych świadczących specjalistyczne usługi, którzy szybko pojęli, że mądre zarabianie pieniędzy, to zrobić coś raz i zarabiać na tym cały czas, nawet kiedy  śpimy bądź jesteśmy na urlopie!

 

Nie sztuką jest zarabiać tysiące, czy setki tysięcy złotych pracując praktycznie od rana do wieczora zaniedując siebie i rodzinę. Sztuką jest zarobienie tych pieniędzy, wykonując mniej pracy, na rzecz zyskania czasu dla siebie, rodziny i swoich pasji, a można to zrobić z jedną z najskuteczniejszych technik sprzedaży online jaką jest właśnie technika One Time Offer.

 

Chcesz wiedzieć więcej ? Czytaj dalej…..

Czym jest sprzedaż oparta o technikę ONE TIME OFFER ? 

 

Przykładem takiej oferty jest właśnie TA STRONA.  Tuż po tym, jak wypełniłaś/eś formularz aby pobrać mój darmowy materiał, ta właśnie strona pojawiła się przed Twoimi oczyma.  Jeśli chcesz wiedzieć, jak ja dokładnie zrobiłam taką stronę z całym mechanizmem działania, to wiedza, którą zawarłam w e-booku, na pewno Cię przez ten proces poprowadzi. 

 

Czym zatem jest One Time Offer? 

 

One Time Offer (w skrócie OTO) to nic innego jak oferta sprzedażowa, w bardzo niskiej cenie tzw. mini produktu,  ograniczona czasowa licznikiem, która pojawia się wybranej grupie docelowej TYLKO RAZ, po zapisaniu się na  darmowy materiał (lead magnet), jak np. e-kurs lub e-book edukacyjny za pośrednictwem formularza kontaktowego. Tego rodzaju ofertę, można użyć zamiast tradycyjnej strony z podziękowaniem za zapis, zyskując dodatkowe źródło dochodu sprzedając swoje produkty cyfrowe, jak e-booki, czy kursy online. Warto się na nią decydować, ponieważ główną zaletą wykorzystania tego mechanizmu to to, że subskrybenta można zamienić od razu w klienta.

 

Oferty ONE TIME OFFER skrojone są zwykle dla osób, które nie potrzebują wiele czasu, by się zastanowić nad podjęciem decyzji zakupowej. Kiedy cena oferty jest obniżona nawet do 75 %, a dodatkowo czas tejże oferty jest mocno ograniczony, wówczas oferta OTO  jest naprawdę chętnie kupowana przez wielu, nawet nie do końca zdecydowanych klientów. Metoda jest w 100 % sprawdzona przez wielu marketerów na całym świecie i można dzięki niej generować naprawdę DOBRE ZYSKI nie robiąc nic. Całą swoją pracę wkładasz w twój projekt RAZ, tzw. lejek sprzedażowy, a potem tylko doglądasz i pracujesz luźno nad swoim biznesem online, nie martwiąc się o stałe dochody, które płyną z lejków sprzedażowych, które możesz ustawić sam/a dzięki wiedzy, którą zawiera mój e-booku. 

3 Korzyści Oferty Jednorazowej:

Reklamujesz się za 0 zł

Reklamując się np. na Facebooku, czy w Google, nie dość, że promujesz swoje usługi i produkty, to jeszcze ukradkiem sprzedajesz swój mini produkt, w bardzo niskiej cenie. Taka oferta OTO naprawdę zwraca koszty reklamy, o czym przekonało się już tysiące osób wykorzystujących tę technikę w swoim biznesie online

1

Zyskujesz pasywny dochód

Dzięki ułożonym i dobrze połączonym lejkom sprzedażowym ( maile + treści + formularze + reklama + liczniki czasu ) - zyskujesz DOCHÓD PASYWNY, który generuje dla Ciebie sprzedaż niemal 24 h/ dobę. Któż nie marzy o takiej sprzedaży produktów robiąc coś raz i zarabiając na tym cały czas ?

2

Zyskujesz pozycję eksperta w swojej branży

Reklamując swoje produkty, docierając do Klientów z tzw. freebies - darmowymi materiałami do pobrania, zyskujesz pozycję eksperta w swojej dziedzicie, a co za tym idzie, zaufanie. Dzięki temu w dłuższej perspektywie przyciągasz do siebie coraz to większe grono nowych Klientów, którzy do Ciebie wracają.

3

PASYWNY DOCHÓD

robisz coś raz, a zarabiasz cały czas

AUTOMATYZACJA

Wszystko dzieje się z automatu

Group 11

CZAS

zyskujesz czas dla siebie i swojej rodziny

Group 10

DZIAŁANIE W TLE

Zarabisz nawet wtedy, kiedy śpisz i odpoczywasz

© copyright by Natalia Kostrzewa

Czego dowiesz się, kupując mój e-book [PDF] o Automatycznym Mechanizmie Zarabiania opartego o Technikę OTO?

Nauczę Cię jak stworzyć ofertę sprzedażową NIE DO ODRZUCENIA w 25 krokach. Poznasz sprawdzony mechanizm tworzenia takich stron krok po kroku, tak aby zamówienia same spływały lawinowo.
Pokażę Ci jak prosto i szybko zainstalować licznik odmierzający czas dla każdego użytkownika osobno, aby dodatkowo zmotywować do skorzystania z Twojej oferty. Dowiesz się jaki licznik najlepiej wybrać, by dobrze spełnił swoją rolę
Poznasz złote zasady tworzenia stron opartych o technikę One Time Offer - czyli dowiesz się, jak tworzyć po kolei lejkek sprzedażowy, który później uruchomisz raz, a będzie zarabiał cały czas na Ciebie
Zdradzę Ci jak stworzyć prostą stronę na WordPressie wraz ze sklepem internetowym w wersji DARMOWEJ, bez rujnowania Twojego budżetu. Zrobisz ją sam/a nawet nie będąc programistą czy specem od e-commerce. Obiecuję!
Nauczę Cię jak najprościej zintegrować system płatności ze sklepem online tak, abyś z automatu mógł/mogła zarabiać nie angażując się w proces sprzedaży prawie w ogóle.
Dowiesz się jak i dlaczego warto segmentować swoją bazę newsletterową na tych co kupili i tych, którzy jeszcze nie kupili
Nauczysz się w końcu jak krok po kroku stworzyć mechanizm, dzięki, któremu będziesz zarabiać na swoich produktach lub kursach online nawet wtedy, kiedy śpisz i aktywnie nie pracujesz
Pokażę Ci co i jak analizować i co na bieżąco optymalizować, by osiągnąć dobrą konwersję
Nauczysz się w końcu jak krok po kroku stworzyć mechanizm, dzięki, któremu będziesz zarabiać na swoich produktach online nawet wtedy, kiedy śpisz
Będziesz wiedział/a jak po kolei wdrożyć lejek sprzedażowy, który będzie dla Ciebie zarabiał 24 h/dobę bez Twojej pracy. Nawet kiedy będziesz przebywał/a na urlopie

Dobra, nie ma co czekać, biorę w ciemno

Chcę dowiedzieć się jak stworzyć lejek sprzedażowy, dzięki któremu przeskaluje swój biznes online w taki sposób, że już nie będę musiał/a się martwić o stałe dochody miesięczne. Chcę w końcu zacząć zarabiać na swoich produktach online 24 h/dobę.

 

Wybierając pakiet ROZSZERZONY, masz gwarantowaną PRAKTYCZNĄ wiedzę, ZGROMADZONĄ na przestrzeni niemal 12 lat pracy w marketingu internetowym. Pakiet rozszerzony wyposażony jest dodatkowo o 12 wartościowych materiałów (pdfy, exele, video, workbooki)

e-BOOK – PONAD 100 stron +

 • BONUS 1 – 10 pomysłów na darmowy prezent za zapis [pdf]
 • BONUS 2 – planer tworzenia freebie – darmowego prezentu za zapis [ EXEL ]
 • BONUS 3 – checklista tworzenia oferty One Time Offer
 • BONUS 4 – planer systematycznych działań [ PDF ]
 • BONUS 5 – Instrukcja tworzenia i dodawania formularza zapisu na stronę na przykładzie Mailerlite i systemu WordPress [ pdf ]
 • BONUS 6 – Instrukcja implementacji LICZNIKA CZASU na stronę WordPress [ pdf + video ]
 • BONUS 7 – 25 gotowych i chwytliwych nagłówków do wykorzystania w mailach, ofertach sprzedażowych lub reklamach [ doc ]
 • BONUS 8 -Szablon tworzenia strony sprzedażowej nie do odrzucenia w 25 krokach – sprawdzony schemat sprzedaży produktu/kursu online, który zawsze sprzedaje! – NIEZBĘDNIK KAŻDEGO MARKETERA
 • BONUS 9 – checklista tworzenia strony sprzedażowej nie do odrzucenia (doc)
 • BONUS 10 – KALKULATOR sprzedaży produktu cyfrowego – edytowalny plik [ exel ]
 • BONUS 11 i 12 – 2 planery do druku tygodniowy/roczny
 •  

 

Poniżej dowiesz się co dokładnie zawiera poszczególny pakiet. Jeśli jednak chcesz zacząć działać od razu z pełną wiedzą na temat techniki One Time Offer, wybierz pakiet ROZSZERZONY

Co znajdziesz w środku?

W zależności od Twoich potrzeb i umiejętności, masz do wyboru 2 PAKIETY, które przekażą Ci całą niezbędną wiedzę na temat tworzenia ofert nie do odrzucenia opartych o technikę OTO.

Dzięki wiedzy, któą Ci daję,  zaczniesz szybciej i pewniej tworzyć i rozwijać swój biznes online, który będzie zarabiać na Ciebie 24 h/ dobę bez Twojej pracy. Zrobisz coś raz i będziesz na tym zarabiać cały czas. To tzw. skalowanie biznesu, które polega na osiąganiu stałych, pasywnych dochodów, dzięki którym nie musisz się martwić o jutro lub o to że stracić pracę. Zaplanuj swoją przyszłość i zainwestuj w siebie, by móc zarabiać uczciwy dochód na swojej wiedzy i praktycznych umiejętnościach. 

 

Wybierając konkretny pakiet, dostaniesz ode mnie MNÓSTWO DODATKOWYCH i POMOCNYCH MATERIAŁÓW (pdf-y, exele, wideo) potrzebnych do tworzenia lejka sprzedażowego opartego o technikę OTO.

Z e-booka dowiesz się m.in:

 • jakie są złote zasady tworzenia ofert nie do odrzucenia z techniką OTO
 • poznasz narzędzia odliczania czasu – płatne i bezpłatne
 • dowiesz się, jak wdrożyć na stronę wyskakujące okienka informujące o zrealizowanyh zamówieniach
 • będziesz wiedział/a jak krok po kroku stworzyć prostą stronę na WordPressie i prosty sklep oparty o darmowy skrypt Woocommerce
 • pokażę jak łatwo zabezpieczyć stronę za darmo Certyfikatem SSL
 • zdradzę jak optymalizować działania pod kątem kampanii marketingowych i jak analizować dane
 • powiem jak należy segmentować odbiorców, którzy zapisali się za pośrednictwem twojego formualrza kontaktowego

 

e-book + exele, pdf-y, checklisty, planery w BONUSIE

Kilka opinii osób, które już zarabiają na swoich produktach i kursach online wykorzystując technikę OTO, której nauczyli się ode mnie:

Pytania, które mogą pojawić się w Twojej głowie, zanim zdecydujesz się zarabiać na autopilocie z techniką OTO

Nie musisz być polonistą/tką, aby stworzyć skuteczne i chwytliwe oferty sprzedażowe oparte o technikę One Time Offer. Wybierając PAKIET ROZSZERZONY, dostaniesz w gratisie szablon tworzenia strony sprzedażowej oparty o 25 sprawdzonych kroków, które się zawsze spawdzają. Kopiując ten schemat i dostosowując go do swoich potrzeb/ firmy, masz gwarancję, że z oferty skorzysta mnóstwo osób, które normalnie nie byłyby zainteresowane Twoimi produktami, jeśli przedstawione byłyby w inny sposób. 

W moim e-booku oraz bonusach, które ode mnie otrzymasz, dostajesz porządną dawkę wiedzy zarówno technicznej jak i merytorycznej na temat tworzenia ofert opartych o technikę OTO. Jeśli nie masz jednak wiedzy technicznej i marketingowej, czyli nigdy nie promowałaś/eś swoich ofert w INTERNECIE, z chęcią Ci w tym pomogę. Prowadzę program Support 2.0, który polega na wsparniu małych i średnich biznesów online na zasadzie wirtualnej asysty. Szczegóły TUTAJ

Na początku może się to wydawać wszystko trudne i nie do opanowania, jednak to złudne wrażenie. Owszem, wdrożenie wszystkiego wymaga czasu i szybciej zyskasz efekty zlecają całą pracę komuś, kto już przeszedł tę ścieżkę. Wszystko to jednak możesz zrobić samodzielnie, jednak wymaga Twojego zaangażowania, czasu i chęci 🙂 Nikt nie zrobi pewnych rzeczy za Ciebie, chyba że oddelegujesz je komuś.

Jeśli zraziłeś/aś się do kursów opartych o wiedzę, albo kupiłeś/aś mnóstwo e-booków, których nawet nie dotknęłaś/dotknąłeś, to uwierz mi, wiem co to znaczy, bo sama tak robiłam. Wydałam mnóstwo pieniędzy na produkty edukacyjne, które nic nie wniosły do mojego życia. Nic nie zmieniły w moim biznesie online, bo nie dawały mi wiedzy, której ja szukałam. To co ja przygotowałam dla Ciebie, również wsparcie zostało przeze mnie przemyślane oraz opracowane tak, by dało Ci  niezbędą wiedzę do stworzenia swojego wymarzonego biznesu online opartego o sprzedawanie swojej wiedzy i produktó, które będą na Ciebie zarabiać 24 h/ dobę. Nic nie stanie się jednak bez Twojego angażu i zmiany myślenia. Myślenia, które będzie nastawione na sukces, a nie porażkę. 

Zdecydowanie tak. Całą wiedzę, którą ode mnie otrzymujesz, nabywasz raz i na zawsze. Obserwuję branżę e-commerce i wnikliwie śledzę techniki tworzenia ofert typu One Time Offert oraz landing page’y, dzięki którym znane marki i firmy zyskują wysokie konwersje ze sprzedaży bez aktywnego sprzedawania produktów. 

Tak. W tej chwili istnieje możliwość zarabiania na swoich produktów na podstawie działalności nierejestrowanej. Nie musisz zatem zakładać swojej działalności gospodarczej i ponosić żadnych kosztów, jeśli na ten moment Cię na to nie stać. 

Tymbardziej tak. Jeśli jesteś osobą, która aktywnie nie sprzedaje swoich porduktów online, jesteś nieśmiała/y by sprzedawać swoje kursy/ produkty online szerokiej publiczności, lub po prostu nie masz na to czasu i predyspozycji, to zautomatyzowana metoda sprzedawania Twoich produktów/ kursów oparta o technikę OTO jest dla Ciebie. Cały system pozwoli Ci nie martwić się o stałe dochody, jeśli wszystko wdrożysz i przygotujesz tak jak należy, według schematu, który zawsze się sprawdza. 

Ok, kupuję e-book ONE TIME OFFER + 12 BONUSÓW - 70 % TANIEJ

płacisz 27 zł - taniej o 70 zł!

zamiast 97 zł

Dla kogo ta oferta jest?

# dla osób, które mają swoje produkty, usługi,  e-booki lub sprzedają szkolenia online ….lub zamierzą je dopiero zrobić i wypuścić na rynek w najbliższym czasie

# dla osób, które chcą sprzedawać na automacie produkty cyfrowe i usługi poprzez  JEDNORAZOWĄ OFERTĘ nawet wtedy kiedy nie są aktywni zawodowo

# dla osób, które chcą się dowiedzieć, jak działa system automatyzacji sprzedaży online i jakie kroki oraz narzędzia należy podjąć, by taki system uruchomić

#dla osób, które pragną zarabiać zdalnie na swojej wiedzy, lecz nie widzą jak się za to zabrać i jakim sposobem mogą to zrobić w praktyce bez zbęnych wydatów stałych

#dla osób, którzy cenią sobie niezależność finansową i elastyczność w pracy,

 

# TA oferta NIE JEST dla tych, którzy szukają magicznych i szybkich sztuczek na zarobek nie robiąc nic

#TA oferta NIE JEST dla osób, które nie chcą zarabiać dodatkowo w internecie min. od 5-10 tys. zł na swojej wiedzy

# TA oferta NIE JEST dla tych, którzy wolą udzielać się w mediach społecznościowych dla pasji, nie szukając alternatywnego źródła dochodu

# TA oferta NIE JEST dla osób, które nie zamierzają przekuć wiedzy w praktykę, a wolą te rzeczy zlecić komuś, kto zrobi całą pracę za nich

#TA oferta NIE JEST dla tych, którzy wolą pracę etatową i nie canią sobie niezależności finansowej 

Dla kogo ta oferta NIE JEST?

Ostatnia opinia osoby, która zakupiła e-book

” Jestem psychologiem i promując swoje kursy online zastosowałam technikę OTO. Moje wyniki  finansowe przeszły moje najśmielsze oczekiwania. W ciągu jednego miesiąca, wykorzystując metodę oganiczalności oferty zarobiłam ok. 17 000 zł na czysto. Kosztowało mnie to z początku trochę pracy, ale ostatecznie warto było, bo nadal zarabiam na tym, co stworzyłam sobie sama od A do Z. Technika sprzedaży One Time Offer to jedna z najlepszych metod automatyzacji zysków online. Uczciwa i skuteczna w 100 %! Polecam ambitnym, którzy mają odwagę ruszyć tyłek z kanapy i zarabiać na swoich warunkach i swojej wiedzy  ” Aneta Piórkowska, Gdańsk

Ok, nie ma co zwlekać. Kupuję, zanim oferta przepadnie na zawsze.

Oferta w tej cenie będzie dotępna tylko przez 30 minut, a później NA ZAWSZE przepadnie. Nie trać czasu i dowedz się, jak możesz zarabiać na swojej wiedzy/ produktach online na zupełnym AUTOPILOCIE – po to by zyskać niezależność finansową oraz spokój, dzięki temu, że będziesz mieć  stałe, comiesięczne dochody pasywne bez Twojej późniejszej ingerencji. Automatyczny lejek oparty o technikę One Time Offer tworzysz RAZ i zarabiasz na nim CAŁY CZAS – pod warunkiem, że stworzysz wszystko, według sprawdzonego schematu i ścieżki zakupowej. W e-booka daję Ci wiedzę, jak to zrobić najszybciej i najsprawniej. 

UWAGA: To jedyny taki poradnik, z tak wartościową wiedzą dostępny na rynku polskim, w tak NISKIEJ CENIE!  Kupujesz produkt tańszy o 70 zł !

 

Oferta jest jednorazowa i  wygaśnie nieodwracalnie po 30 minutach, od pojawienia się jej przed Twoimi oczyma.

REGULARNA CENA: 97 zł