fbpx

Zarabiaj na Autopilocie dodatkowo  kilkatysięcy złotych miesięcznie promując produkty cyfrowe i szkolenia online za pomocą techniki One Time Offer (OTO). Jeśli nie masz swoich produktów, możesz promować produkty innych firm a nawet usługi ! 

 

Jeśli zatem chcesz stworzyć prosty, zmechanizowany lejek sprzedażowy, który będzie zarabiał dla Ciebie pieniądze nawet wtedy, kiedy aktywnie nie pracujesz, to zostań tu na chwilkę.

UWAGA: Cena wybranych pakietów wzrośnie 1 października ! Skorzystaj więc, póki jeszcze czas!

Oto moje ostatnie przychody miesięczne ze sprzedaży nowego kursu online związanego z rozwojem osobistym na jednej z moich platform kursowych. Do sprzedaży tego kursu zastosowałam technikę OTO – czyli jednorazową ofertę One Time Offer, którą klienci widzieli tylko raz, przez 30 minut. To tylko zysk miesięczny w wysokości 4000 zł ( dla niektórych może aż 4000 zł) ale to jednocześnie dochód pasywny, który pozwala budować moją poduszkę finansową na zupełnym autopilocie. Dochód pasywny jest zmienny, ale stabilny z tendencją wzrastającą. Im więcej promuję moje biznesy i produkty online, a tym samym trafiają one do dużej grupy odbiorców, tym moje dochody są większe. [pracuję w Digital Marketingu od czasów studiów, dlatego wiem, jak docierać i jak promować produkty online w Polsce i na świecie). 

 

Jeśli temat Cię zainteresował, kliknij w link poniżej i zobacz przykład mojej strony OTO, na której cyklicznie zarabiam. Ta strona, na której się teraz znajdujesz, też jest przykładem strony OTO, ale z wydłużonym czasem promocji 🙂 Tak, ta oferta też jest jednorazowa, a ceny wybranych pakietów wzrastają 1.10.2023. Zobacz co zawiera wybrany pakiet poniżej.

 

Ważne ! ZAPISZ sobie tę stronę na później, aby jej nie zgubić ( albo SKOPIUJ LINK ), a po obejrzeniu przykładowej strony OTO z licznikiem czasu ( link poniżej), wróć tutaj, aby dowiedzieć się więcej o jednej z najskuteczniejszych technik sprzedaży i promocji online, którą stosuję, aby generować swoje przychody pasywne.

Być może podchodzisz sceptycznie do pracy zdalnej i zarabianiu na produktach online na tzw. autpilocie, bo po prostu nie wierzysz, że taki system i lejek sprzedażowy działa. Rozumiem. Też tak kiedyś myślałam. Ba, wręcz uważałam, że pasywny dochód jest tylko dla wybranych i że zarabianie na automatyzacjach to kolejny bubel, który obiecuje wiele, a w konsewencji nie działa w praktyce i nie przynosi korzyści finansowych. Jeśli jednak wciąż tu jesteś, pomimo Twojego negatywnego nastawienia względem budowania biznesu online opartego o automatyzacje, to być może nadal w sercu marzysz  ( tak jak ja kiedyś ) o przyjemnym i pasywnym zarabianiu dobrych pieniędzy w Internecie (nie pokazując nawet swojej twarzy), wykonując pewne działania i wdrażając pewne procesy raz, zarabiając na nich później cały czas na zasadach skalowania biznesu. Jeśli tak jest, to polecam doczytać te treści do końca, bo uważam, że technika sprzedaży online One Time Offer może być odpowiednia także dla Ciebie i rozwoju Twojego biznesu online, bez względu na to, na jakim etapie on teraz jest. Technikę OTO przetestowało z sukcesem wielu moich klientów i wiem, że ten mechanizm automatyzacji działa. Jeśli by tak nie było, nie polecałabym go nikomu. Poświęć więc 10-15 minut na poznanie jednego z najlepszych systemów sprzedaży online jaką jest technika One Time Offer.

W czasach różnych kryzysów finansowych, inflacji czy chociażby wojny widać jak wiele osób szuka sposobów na zarabianie w Sieci. I mówię tu o poważnym zarabianiu, o realnej i uczciwej pracy, która przynosi duże pieniądze, a nie na hazardzie, krypto walutach, zarabianiu na klikaniu w reklamy, czy co gorsza, na MLM-ie, w którym sama niegdyś działałam … przepalając dużo pieniędzy, które ostatecznie nie zwróciły mi się w tamtym czasie.

 

Dzisiaj wielu z nas obserwuje wysyp różnych – mniej lub bardziej wartościowych –  biznesów online. Jedni robią to z określoną, przemyślaną strategią i fajnie im to wychodzi , a drudzy robią to po omacku.  Jedni próbują stawiać swoje pierwsze kroki w tworzeniu kursów online, inni piszą e-booki związane z ich pasją i pracą zawodową, a jeszcze inni tylko obserwują i nie robią nic,  poza szukaniem pomysłów na siebie i swój biznes online.

 

Nie wiem w jakim miejscu jesteś teraz Ty, ale być może jest tak, że cały czas zwlekasz z podjęciem  pierwszego kroku ku stworzeniu swojego biznesu online, który byłby dla Ciebie dodatkowym albo głównym źródłem dochodu. Zwlekasz, zwlekasz i pewnie nadal będziesz zwlekać czekając na idealny moment wejścia na rynek ze swoim produktem lub usługą. Ale czy to na pewno tędy droga? Czy ta chwila w ogóle nadejdzie? Czy warto odkładać w czasie możliwość zarobku nawet kilkudziesięciu tysięcy złotych pracując tylko z domu , na swoich warunkach i na swojej pasji?

 

 

 

Cześć ! Nazywam się Natalia Kostrzewa i w marketingu online działam już od ponad 12 lat. Z wykształcenia Socjolog i Psycholog Biznesu oraz praktyk w Digital Marketingu. Na początku swojej kariery pracowałam w kilku agencjach marketingowych, a od 8 lat robię to na działalności gospodarczej jako freelancer.

 

Powiem Ci szczerze, że długo odkładałam swoje pomysły i plany związane z tworzeniem i rozwojem swojego biznesu online i dochodu pasywnego. Długo szukałam sposobów na zarabianie na swoich (podkreślam !)  produktach, uczciwie i z określoną strategią, bez zmuszania się do nagrywania tysięcy filmików w Social Media i do tworzenia masy treści, która często nie przekładała się na zarabianie i zyskiwanie nowych klientów. Wiele miałam niegdyś wymówek i sytuacji, by nie zaczynać swojego biznesu w Internecie, by się nie wychylać. Bo jak to ja, taka prosta, nieśmiała dziewczyna, pochodząca ze wsi może w ogóle coś osiągnąć na tle tych wszystkich ekspertów w świecie zarówno online jak i offline? Myślałam kiedyś, że moja wiedza jest marna, na tle konkurencji. Myślałam: nie umiem kodować stron,nie znam się na copywritingu, nie umiem tworzyć perfekcyjnych grafik i stron www więc co ja mogę osiągnąć? Tak kiedyś myślałam. Ale to już przeszłość. Dziś wiem, że każdy może nauczyć się tych wszystkich rzeczy, których ja nauczyłam przez wiele lat, z tym, że Ty możesz to zrobić dużo, dużo szybciej i łatwiej za sprawą narzędzi ( także AI), które są dziś tak szeroko dostępne. 

 

Jednak zanim zrobisz pierwszy krok, to upewnij się, że  masz chęć do działania i chcesz działać, bo bez tego marne szanse na sukces (chyba, że będziesz zlecać wszystko specjalistom, a na to trzeba mieć spory budżet). Po drugie trzeba wierzyć w to, że to co robisz ma naprawdę dużą wartość i dzięki temu możesz pomagać i służyć innym – promując produkty swoje lub innych marek np. biorąc udział w programach partnerskich. Ja odkąd to wszystko pojęłam i uwierzyłam w siebie, wzięłam sprawy w swoje ręce i zaczęłam działać. Konsekwentnie, nie patrząc na to, co powiedzą inni!  Robiłam i wciąż wykonuję pracę uczciwie i z wielkim sercem oraz z przekonaniem, że to co robię ma sens i naprawdę pomagam innym rozwijać siebie i swój biznes online skutecznie, o czym świadczy fakt, że większość moich klientów i klientek do mnie wraca, a nawet polecają mnie innym, co jest niezwykle dla mnie budujące.

 

Wszystko to  mogłam zacząć robić wcześniej, ale moje wieczne wymówki i życie niejako zmusiło mnie do odroczenia w czasie pewnych rzeczy związanych z e-biznesem. Najpierw studia, potem praca w korporacji i różnych agencjach marketingowych, potem wychowywanie dzieci, a na końcu praca na swoim i realizacja zleceń tylko i wyłącznie dla moich klientów – czyli moich szefów – to wszystko odciągało mnie przed inwestycją we własne projekty, które zarabiałyby na mnie nawet wtedy, kiedy nie pracuję. I tak jakoś byłam zawsze w gotowości dla innych, byleby nie dla siebie. Aż do momentu kiedy uznałam, że pracować więcej, to nie znaczy pracować mądrzej. Pracować mniej i zarabiać więcej, to jest mądre prowadzenie biznesu. To jest klucz do spełnienia i szczęśliwego życia – według mnie.

 

 

Nie wiem jak Ty, ale ja mam wrażenie, że czas tak jakby przyspiesza z roku na rok. Dlatego też wiele z nas kiedy liczy każdą minutę spędzonego czasu z naszymi bliskimi, szukając alternatywnych źródeł zarobku, które pomogłyby nam w końcu „uwolnić czas” i żyć spokojniej. Szukamy czegoś takiego, co pozwoli nam zarabiać nawet wtedy, kiedy śpimy, czy jesteśmy na urlopie. Ja też od wielu, wielu lat marzyłam o wolności finansowej i mogę powiedzieć, że w końcu od kilku lat z powodzeniem udaje mi się ten cel realizować. Kiedyś było trudno, ale dziś w końcu zarabiam przewidywalnie z miesiąca na miesiąc niewielkim nakładem pracy. (nie liczę tu pracy w mojej Agencji Marketingowej, bo to osobny temat). Mówię tu przede wszystkim o mechanizmie, który i ty możesz wdrożyć, wykonując pewne czynności raz, tak żeby móc w przyszłości zarabiać na automacie 24 h/ dobę.

 

Zdradzę Ci na początek, że ten sposób, to jeden z lepszych mechanizmów zarabiania na produktach cyfrowych i usługach online. Ta metoda nabiera w Polsce rozpędu, bo coraz więcej osób ją kojarzy, o niej mówi, a przynajmniej ją widziało chociaż raz w praktyce, ale jednak moim zdaniem za mało osób, marek osobistych, a także sklepów internetowych w ogóle wykorzystuje tę technikę i ścieżkę prowadzącą klienta do zakupu usług lub produktów. A szkoda.

 

O czym mowa?

 

Jak wspominałam już powyżej, chodzi o tzw. technikę automatyzacji One Time Offer (OTO). Jest to inaczej płatna, jednorazowa oferta w atrakcyjnej cenie, pojawiająca się wybranej grupie odbiorów tylko raz, przez krótki okres czasu np. przez 20 minut,  po tym jak dany odbiorca zapisał się na formularz kontaktowy, by otrzymać wybrany darmowy materiał  jak np. mini kurs mailowy, czy e-book. Tego rodzaju ofertę można użyć zamiast tradycyjnej strony z podziękowaniem za zapis na listę mailową.

 

PRZYKŁAD TAKIEJ STRONY TUTAJ

 

Co można osiągnąć wykorzystując oferty OTO?

 

👉 główną zaletą tego mechanizmu jest to, że zwraca nam on koszty reklamy, na przykład na Facebooku, a często dzięki niemu możemy zarobić do kilku tysięcy złotych, jeśli ofertach jest doszlifowana i trafia do odpowiednich klientów, którzy tej oferty potrzebują.

👉 kolejną zaletą wykorzystania tego mechanizmu jest to, że subskrybenta, czyli osobę, która zostawi Ci e-mail, można zamienić w przyszłości w klienta tworząc z nim relacje poprzez e-mail marketing

👉 poza tym, klienci, którzy Cię nie znają w ogóle, będą mogli zobaczyć kawałek Twojej pracy, metodykę, styl prowadzenia Twojego biznesu poprzez zakup mini produktu lub szkolenia. Dzięki temu być może zdecydują się na zakup produktów i usług droższych.

👉 metoda OTO, pozwala nam zarabiać nawet wtedy, kiedy śpimy, jesteśmy nieaktywni zawodowo, lub po prostu jesteśmy na wakacjach ( to dotyczy tylko usług i produktów elektronicznych).

👉 sprzedaż za pośrednictwem One Time Offer jest całkowicie zautomatyzowana, więc jeśli cały ten kanał sprzedaży jest dobrze przygotowany łącznie z reklamą, to wówczas nie musisz z nim już nic robić.

 

Jesteś gotowa/y zarabiać online na Autopilocie?

 

Być może jesteś młodą mamą, która pragnie być niezależna, pracując na swoich warunkach w domu, nie zaniedbując przy tym dzieci i rodziny.

 

Być może jesteś teraz w miejscu, gdzie problemy zdrowotne nie pozwalają Ci podjąć pracy etatowej.

 

A może jesteś po prostu osobą, która chce dorobić do etatu kilka tysięcy złotych miesięcznie pracując wieczorami z domu. 

 

Bez względu na to jaka jest Twoja sytuacja życiowa, to z pewnością każdy z nas szuka w życiu ….szczęścia i wolności. Także tej finansowej wolności.  

 

Jeśli zatem chcesz zacząć zarabiać w Internecie promując swoje lub czyjeś produkty czy kursy online to metoda, którą opisuję poniżej da Ci pewny dochód pasywny, jeśli zastosujesz się do pewnych wskazówek i wdrożysz je w życie.  A czym w ogóle jest dochód pasywny ?

 

-To moment, w którym nie musisz pracować aktywnie, a ciągle zarabiasz.

-To luksus wolności, który przynosi Ci dochód nawet wtedy, kiedy śpisz lub przebywasz na urlopie.

-To metoda uwolnienia Twojego czasu, który zyskujesz dla siebie i swojej rodziny.

-To w końcu coś, co daje Ci niezależność, świadomość tego, że możesz żyć na swoich warunkach.

 

Czy Cię na to stać?

 

Oczywiście!

Każdy może zarabiać online. Wszystkiego można się nauczyć w krótszym i szybszym tempie niż Ci się wydaje. Mnie zgromadzenie tej całej wiedzy zajęło ponad 15 lat ! Aby zacząć, to na pewno trzeba dużo chęci do pracy, zmiany przekonań i nastawienia co do pieniędzy oraz oczywiście trzeba działać  konsekwentnie. Bo nawet jeśli zdobędziesz całą wiedzę tego świata ( a to oczywiście nie jest możliwe) to i tak bez wdrożenia jej w życie, nie ma ona sensu. Tak, wiedzy i umiejętności nie zabierze Ci nikt.  Ale czym jest wiedza bez działania?

 

Jeśli zatem masz lub planujesz sprzedawać produkty swoje lub innych marek i firm, jak e-booki czy kursy online i chcesz na nich zarabiać na Autopilocie 24 h/dobę, to zostań jeszcze na chwilę, by poznać jedną z kilku najskuteczniejszych metod sprzedaży online, która naprawdę działa, a której możesz nauczyć się także Ty postępując według sprawdzonego schematu działania.

 

Produkt, który teraz Tobie proponuję, to wiedza praktyczna zgromadzona na przestrzeni 12 lat pracy w marketingu internetowym. Masz więc pewność, że informacje, które tu przeczytasz, to nie żaden bubel i obietnica bez pokrycia, ale praktyczne wskazówki na temat zarabiania na swojej wiedzy poprzez automatycznie skonstruowany mechanizm sprzedaży online, którego możesz się nauczyć mając dostęp do odpowiedniej wiedzy.

 

UWAGA: 

Ta oferta skierowana jest szczególnie do  osób, przede wszystkim kobiet tworzących swoją markę osobistą, są Social Media Managerami, promują produkty swoje lub innych firm i marek, są influencerami oraz osobami ambitnymi, które oczywiście mają pomysł na siebie i promowanie swjego biznesu, ale nie mają już czasu na :

 

👉 nieustanne tworzenie masy treści w Social Media,

👉 dodawanie codziennych relacji z życia na Sories – jest to po prostu męczące

👉 budowanie swojej marki przez miesiące lub lata

oraz które:

👉 nie mają dużych zasięgów w Social Media, więc szukając innych kanałów i metod sprzedaży online

👉 budują swój biznes w Internecie już jakiś czas, ale mało na nim zarabiają, albo nie zarabiają wcale

👉 mają swoje produkty online, szkolenia, bądź plany, by je stworzyć i na nich zarabiać, ale nie wiedzą jak

👉 marzą o pasywnym dochodzie, dzięki któremu nie będą się martwić o finanse i byt dla rodziny

 


 

Jeśli więć NIE szukasz sposobów na dodatkowy dochód pasywny, który pozwoli Ci żyć spokojniej i efektywniej, to nie trać więcej czasu! 

Ta oferta skierowana jest do osób, które zdecydowanie CHCĄ coś zmienić w swoim życiu. Którzy chcą zarabiać szybciej, mądrzej i uczciwie na swojej wiedzy, promując produkty swoje lub innych marek – uczciwie i na solidnym fundamencie! Jeśli jesteś taka osobą, czytaj dalej…

 

Co się stanie, jeśli zignorujesz teraz tę ofertę i z niej nigdy nie skorzystasz ?

teoretycznie nic ale….

może przejść Ci koło nosa dostęp do wiedzy, która nie jest dziś tak tanio i łatwo dostępna na rynku polskim, bo wielu ludzi nie chce się nią za darmo dzielić po prostu. Po co więc odkładać to na jutro lub na kiedyś?  

❌ wciąż możesz martwić się o budżet domowy, jeśli nie posiadasz żadnej poduszki finansowej w postaci oszczędności lub innego źródła dochodu  

❌ nadal będziesz uganiać się  za kolejnymi klientami wydając mnóstwo pieniędzy na kampanie, marnując przy tym mnóstwo czasu i energii, a efektów w postaci dodatkowej gotówki wciąż nie będzie.

możesz być nadal tak zapracowana/y, że będzie Ci trudno znaleźć czas dla siebie i  rodziny próbując związać koniec z końcem.

❌ może dojść do sytuacji, że będziesz  martwił/a się skąd wziąć dodatkowe dochody, kiedy twoja firma nie będzie osiągać odpowiednich dochodów, albo kiedy stracisz pracę na etacie.

❌ wciąż będziesz stał/a w miejscu, kiedy inne osoby podobne do Ciebie aktywnie działają i zarabiają w Internecie lepiej niż na etacie

Twoje szkolenie czy e-book nadal będzie kurzyć się w zakamarkach Twojego komputera, kiedy mógłbyś/mogłabyś dzięki nim generować dodatkowy, pasywny dochód sięgając nawet od 5 tys. zł miesięcznie i więcej.

Oczywiście wszystko to w granicach Twoich możliwości i pracy, jaką włożysz w swój rozwój.

Ale…wcale nie musi to tak wyglądać, bo ….

przygotowałam dla Ciebie skrupulatnie i starannie wiedzę w postaci e-booka i dodatkowych materiałów na temat techniki zarabiania na Autopilocie metodą One Time Offer. Technika ta, jeśli ją oczywiście wdrożysz u siebie, pozwoli Ci zarabiać na Twojej wiedzy, e-bookach ( Twoich lub innych marek), szkoleniach a nawet usługach 24/h dobę na AUTOPILOCIE! Wszystko robisz raz (produkt cyfrowy, stronę sprzedażową ( tzw. landing page), system platności, newsletter, reklamy, licznik czasu odmierzający promocję) a potem sprawdzasz tylko i optymalizujesz wszystko, aby generować stabilnie jak największą sprzedaż.

Wszystkiego nauczysz się z programu OTO, który możesz kupić właśnie tutaj.

 

Co ważne:

 

👉 nie musisz być programistą, czy grafikiem – wystarczy podstawowa wiedza i dostęp do darmowych i łatwych narzędzi, dzięki którym stworzysz grafiki i strony – powiem jakie to narzędzia.

👉 nie musisz posiadać specjalistycznej wiedzy marketingowej lub być mistrzem copywritingu – posługując się stałymi schematami, o których piszę w e-booku i materiałach dodatkowych, możesz zrobić wszystko sam/a krok po kroku, korzystając nawet z wielu narzędzi AI ( sztucznej inteligencji).

👉 nie musisz skupiać się  na nagrywaniu codziennych stories i rozwijaniu swoich kanałów w Social Media – możesz to robić dodatkowo, ale zarabiać będziesz przez swój automatyczny lejek sprzedażowy, który wdrożysz tylko raz !

👉 nie musisz też od razu rezygnować z etatu i swoich dotychczasowych działań biznesowych, na rzecz tworzenia tego automatycznego systemu zarabiania, który oparty jest o tzw. TECHNIKĘ ONE TIME OFFER. Możesz dochód pasywny traktować jako dodatkowe źródło dochodów, chyba że przyniesie Ci taką wolność finansową, że po prostu rzucisz etat w pewnym momencie. 


 

Ten AUTOMATYCZNY SYSTEM ZARABIANIA ONLINE wykorzystywany jest coraz bardziej w Polsce, bo na Zachodzie znają go już setki sprytnych przedsiębiorców , właścicieli marek osobistych świadczących specjalistyczne usługi, którzy szybko pojęli, że mądre zarabianie pieniędzy, to zrobić coś raz i zarabiać na tym cały czas, nawet kiedy  śpimy bądź jesteśmy na urlopie! To się nazywa skalowanie działań i biznesu. 

 

Bo wiesz, nie sztuką jest zarabiać tysiące, czy setki tysięcy złotych pracując praktycznie od rana do wieczora zaniedując siebie i rodzinę. Sztuką jest zarobienie tych pieniędzy, wykonując mniej pracy, na rzecz zyskania czasu dla siebie, rodziny i swoich pasji, a można to zrobić z jedną z najskuteczniejszych technik sprzedaży online jaką jest właśnie technika One Time Offer.

 

 

Czym dokładnie jest sprzedaż oparta o technikę ONE TIME OFFER ? 

 

To strona sprzedażowa ( tzw. landing page) przedstawiający opis produktu ( swojego lub innej marki) ograniczona czasowo poprzez licznik czasu, który po odliczeniu sprawia, że oferta promocyjna na której znajduje się użytkownik wygasa bezpowrotnie.   Taka oferta, może się pojawić potencjalnym klientom tuż po wypełnieniu  formularza na zapis po darmowy materiał ( tzw. freebie).  Jeśli chcesz wiedzieć, jak zrobić taką stronę , z całym mechanizmem działania od postawienia strony na serwer, po zaimpelemntowanie formularza zapisu i  wdrożenia licznika czasu, , to wiedza, którą zawarłam w e-booku, na pewno Cię przez ten proces poprowadzi krok po kroku. 

 

Stronę One Time Offer  (OTO) można użyć zamiast tradycyjnej strony z podziękowaniem za zapis, zyskując dodatkowe źródło dochodu sprzedając swoje produkty cyfrowe, jak e-booki, czy kursy online. Warto ją wykorzystywać w swoim biznesie online, ponieważ główną zaletą  tego mechanizmu to to, że subskrybenta można zamienić od razu w klienta, którego możesz już mieć w swojej bazie newsletterowej, dopóki on się z niej nie wypisze.

 

Oferty ONE TIME OFFER skrojone są zwykle dla osób, które nie potrzebują wiele czasu, by się zastanowić nad podjęciem decyzji zakupowej. Kiedy cena oferty jest obniżona nawet do 75 %, a dodatkowo czas tejże oferty jest mocno ograniczony, wówczas oferta OTO  jest naprawdę chętnie kupowana przez wielu, nawet nie do końca zdecydowanych klientów. Metoda jest w 100 % sprawdzona przez wielu marketerów na całym świecie i można dzięki niej generować naprawdę DOBRE ZYSKI nie robiąc po jej wdrożeniu prawie nic. Całą swoją pracę wkładasz w twój projekt RAZ, tzn. strona, newsletter, produkt, lejek sprzedażowy, a potem tylko doglądasz i pracujesz luźno nad swoim biznesem online, nie martwiąc się o stałe dochody płynące z lejków sprzedażowych, które możesz ustawić sam/a dzięki wiedzy, którą zawiera mój e-booku. 

 

UWAGA: Jeśli na etapie tworzenia Twojego mechanizmu zarabiania z techniką OTO, będziesz mieć jakieś problemy techniczne, możesz się do mnie odezwać mailowo, a ja spróbuję pomóc Ci dopiąć wszystko tak, aby Twój lejek sprzedażowy działał bez zarzutów, generując przy tym wysokie konwersje. Najpierw jednak trzeba postawić ten pierwszy krok i zacząć działać! Kupując mój program zarabiania na autopilocie, masz pewność, że nie zostawię Cię całkowicie sam/a na etapie wdrożenia wiedzy, wykupując albo pakiet podstawowy, albo rozszerzony. Jest też opcja nr 3, czyli skorzystanie z mojego 3-miesiecznego mentoringu “Zarabianie na Autopilocie” o czym przeczytasz poniżej. 

3 Główne Korzyści Oferty Jednorazowej OTO:

Reklamujesz się za 0 zł

Promując swoją ofertę poprzez Facebook czy Instagram, przy okazji zdobywasz do bazy newsletterowej potencjalnych Klientów oraz zarabiasz na swoim mini produkcie z techniką OTO.

1

Zyskujesz pasywny dochód

Dzięki ułożonym i dobrze połączonym lejkom sprzedażowym ( maile + treści + formularze + reklama + liczniki czasu ) - zyskujesz DOCHÓD PASYWNY, który generuje dla Ciebie sprzedaż niemal 24 h/ dobę. Któż nie marzy o takiej sprzedaży produktów robiąc coś raz i zarabiając na tym cały czas ?

2

Zyskujesz pozycję eksperta w swojej branży

Reklamując swoje produkty, docierając do Klientów z tzw. freebies - darmowymi materiałami do pobrania, zyskujesz pozycję eksperta w swojej dziedzicie, a co za tym idzie, zaufanie. Dzięki temu w dłuższej perspektywie przyciągasz do siebie coraz to większe grono nowych Klientów, którzy do Ciebie wracają.

3

PASYWNY DOCHÓD

robisz coś raz, a zarabiasz cały czas

AUTOMATYZACJA

Wszystko dzieje się z automatu

Group 11

CZAS

zyskujesz czas dla siebie i swojej rodziny

Group 10

DZIAŁANIE W TLE

Zarabisz nawet wtedy, kiedy śpisz i odpoczywasz

Czego dowiesz się z e-booka wybierając odpowiedni dla Ciebie PAKIET?

Nauczę Cię jak stworzyć ofertę sprzedażową NIE DO ODRZUCENIA w 25 krokach. Poznasz sprawdzony mechanizm tworzenia takich stron krok po kroku, tak aby zamówienia same spływały lawinowo.
Pokażę Ci jak zainstalować licznik odmierzający czas dla każdego użytkownika osobno, aby dodatkowo zmotywować do skorzystania z Twojej oferty
Poznasz złote zasady tworzenia stron opartych o technikę One Time Offer
Zdradzę Ci jak stworzyć prostą stronę na WordPressie wraz ze sklepem internetowym w wersji DARMOWEJ, bez rujnowania Twojego budżetu
Nauczę Cię jak podpiąć system płatności tak, abyś z automatu mógł/mogła zarabiać nie angażując się w proces sprzedaży w ogóle
Dowiesz się dlaczego warto segmentować swoją bazę newsletterową na tych co kupili i tych, którzy jeszcze nie kupili
Nauczysz się w końcu jak krok po kroku stworzyć mechanizm, dzięki, któremu będziesz zarabiać na swoich produktach lub kursach online nawet wtedy, kiedy śpisz i aktywnie nie pracujesz
Pokażę Ci co i jak analizować i co na bieżąco optymalizować, by osiągnąć dobrą konwersję
Nauczysz się w końcu jak krok po kroku stworzyć mechanizm, dzięki, któremu będziesz zarabiać na swoich produktach online nawet wtedy, kiedy śpisz
Będziesz wiedział/a jak po kolei wdrożyć lejek sprzedażowy, który będzie dla Ciebie zarabiał 24 h/dobę bez Twojej pracy. Nawet kiedy będziesz przebywał/a na urlopie
Jaki pakiet wybrać?

W zależności od Twoich potrzeb i umiejętności, masz do wyboru 3 PAKIETY, które przekażą Ci całą niezbędną wiedzę na temat tworzenia ofert nie do odrzucenia opartych o technikę OTO. Pakiet PREMIUM to pakiet z moim MENTORINGIEM. ( UWAGA: możesz bez problemu zrezygnować po miesiącu współpracy).

Dzięki wiedzy, którą Ci daję w moi e-booku i bonusach,  zaczniesz szybciej i pewniej tworzyć i rozwijać swój biznes online, który będzie zarabiać na Ciebie 24 h/ dobę bez Twojej pracy. Zrobisz coś raz i będziesz na tym zarabiać cały czas. To tzw. skalowanie biznesu, które polega na osiąganiu stałych, pasywnych dochodów, dzięki którym nie musisz się martwić o jutro lub o to że stracisz pracę z dnia na dzień.

 

Wybierając konkretny pakiet, dostaniesz ode mnie MNÓSTWO DODATKOWYCH i POMOCNYCH MATERIAŁÓW (pdf-y, exele, wideo) potrzebnych do tworzenia lejka sprzedażowego opartego o technikę OTO. Wybierając PAKIET PREMIUM, masz dodatkowo mój support i pewność, że nie zostaniesz sam/a w prociesie wdrożenia lejka do swojego biznesu.

e-book + exele, pdf-y, checklisty, planery w BONUSIE

Kilka opinii osób, które już zarabiają na swoich produktach i kursach online wykorzystując technikę OTO, której nauczyli się ode mnie:

Pytania, które mogą pojawić się w Twojej głowie, zanim zdecydujesz się zarabiać na autopilocie z techniką OTO

Nie musisz być polonistą/tką, aby stworzyć skuteczne i chwytliwe oferty sprzedażowe oparte o technikę One Time Offer. Wybierając PAKIET ROZSZERZONY, dostaniesz w gratisie szablon tworzenia strony sprzedażowej oparty o 25 sprawdzonych kroków, które się zawsze spawdzają. Kopiując ten schemat i dostosowując go do swoich potrzeb/ firmy, masz gwarancję, że z oferty skorzysta mnóstwo osób, które normalnie nie byłyby zainteresowane Twoimi produktami, jeśli przedstawione byłyby w inny sposób. 

W moim e-booku oraz bonusach, które ode mnie otrzymasz, dostajesz porządną dawkę wiedzy zarówno technicznej jak i merytorycznej na temat tworzenia ofert opartych o technikę OTO. Jeśli nie masz jednak wiedzy technicznej i marketingowej, czyli nigdy nie promowałaś/eś swoich ofert w INTERNECIE, z chęcią Ci w tym pomogę. Prowadzę program Support 2.0, który polega na wsparniu małych i średnich biznesów online na zasadzie wirtualnej asysty. Szczegóły TUTAJ

Na początku może się to wydawać wszystko trudne i nie do opanowania, jednak to złudne wrażenie. Owszem, wdrożenie wszystkiego wymaga czasu i szybciej zyskasz efekty zlecają całą pracę komuś, kto już przeszedł tę ścieżkę. Wszystko to jednak możesz zrobić samodzielnie, jednak wymaga Twojego zaangażowania, czasu i chęci 🙂 Nikt nie zrobi pewnych rzeczy za Ciebie, chyba że oddelegujesz je komuś.

Jeśli zraziłeś/aś się do kursów opartych o wiedzę, albo kupiłeś/aś mnóstwo e-booków, któych nawet nie dotknęłaś/dotknąłeś, to uwierz mi, wiem co to znaczy, bo sama tak robiłam. Wydałam mnóstwo pieniędzy na produkty edukacyjne, które nic nie wniosły do mojego życia. Nic nie zmieniły w moim biznesie online, bo nie dawały mi wiedzy, któej ja szukałam. To co ja przygotowałam dla Ciebie, również wsparcie zostało przeze mnie przemyślane oraz opracowane tak, by dało Ci  niezbędą wiedzę do stworzenia swojego wymarzonego biznesu online opartego o sprzedawanie swojej wiedzy i produktó, które będą na Ciebie zarabiać 24 h/ dobę. Nic nie stanie się jednak bez Twojego angażu i zmiany myślenia. Myślenia, które będzie nastawione na sukces, a nie porażkę. 

Zdecydowanie tak. Całą wiedzę, którą ode mnie otrzymujesz, nabywasz raz i na zawsze. Obserwuję branżę e-commerce i wnikliwie śledzę techniki tworzenia ofert typu One Time Offert oraz landing page’y, dzięki którym znane marki i firmy zyskują wysokie konwersje ze sprzedaży bez aktywnego sprzedawania produktów. 

Tak. W tej chwili istnieje możliwość zarabiania na swoich produktów na podstawie działalności nierejestrowanej. Nie musisz zatem zakładać swojej działalności gospodarczej i ponosić żadnych kosztów, jeśli na ten moment Cię na to nie stać. 

Tymbardziej tak. Jeśli jesteś osobą, która aktywnie nie sprzedaje swoich porduktów online, jesteś nieśmiała/y by sprzedawać swoje kursy/ produkty online szerokiej publiczności, lub po prostu nie masz na to czasu i predyspozycji, to zautomatyzowana metoda sprzedawania Twoich produktów/ kursów oparta o technikę OTO jest dla Ciebie. Cały system pozwoli Ci nie martwić się o stałe dochody, jeśli wszystko wdrożysz i przygotujesz tak jak należy, według schematu, który zawsze się sprawdza. 

Wybierz odpowiedni PAKIET Programu Tworzenia Ofert Nie Do Odrzucenia z techniką OTO

Dostęp do wszystkich materiałów z każdego pakietu i dostęp do grupy masz NA ZAWSZE! Każdy pakiet poszerzony jest o BONUSY, które znacznie ułatwią Ci pracę nad twoją ofertą jednorazową. 

 

Uwaga: Z grupą mentoringową i dostęp do grupy dostaniesz startujemy 2. października !  

87 zł
zamiast
127 zł

370 zł
zamiast
570 zł

127 zł
zamiast
237 zł

Kompletna wiedza i wsparcie po zakupie E-booka !

Technika sprzedażowa ONE TIME OFFER oraz tworzenie stron sprzedażowych  jak i całego mechanizmu lejków sprzedażowych opartych o  technikę OTO nie jest zbyt często wykorzystywa wśród polskich przedsiębiorców, a szkoda, bo straty finansowe byłyby mniejsze dla wielu biznesów online, gdyby odkryli zalety i mechanizmy zarabiania przez ten zautomatyzowany system sprzedaży online, który naprawdę działa od lat.

 

Kupując mój E-book, kupujesz 14 wartościowych lekcji, które poprowadzą Cię krok po kroku przez proces tworzenia ofert One Time Offer.

 

Wybierając konkretny pakiet, otrzymasz także ogrom DARMOWYCH BONUSÓW, które dodatkowo pomogą Ci w przygotowaniu lejka sprzedażowego opartą o technikę OTO. Kliknij w link poniżej, jeśli chcesz zobaczyć taką stronę W CZASIE RZECZYWISTYM.

Z e-booka dowiesz się także:

 

  • jakie są złote zasady tworzenia ofert nie do odrzucenia z techniką OTO
  • poznasz narzędzia odliczania czasu – płatne i bezpłatne
  • dowiesz się, jak wdrożyć na stronę wyskakujące okienka informujące o zrealizowanyh zamówieniach
  • będziesz wiedział/a jak krok po kroku stworzyć prostą stronę na WordPressie i prosty sklep oparty o darmowy skrypt Woocommerce
  • pokażę jak łatwo zabezpieczyć stronę za darmo Certyfikatem SSL
  • zdradzę jak optymalizować działania pod kątem kampanii marketingowych i jak analizować dane
  • powiem jak należy segmentować odbiorców, którzy zapisali się za pośrednictwem twojego formualrza kontaktowego

 

UWAGA: W PAKIECIE ROZSZERZONYM masz wszystko, co niezbędne by od razu zacząć działać pod kątem tworzenia zautomatyzowanego lejka sprzedażowego opartego o technikę One Time Offer ! Zanim więc kupisz wybrany przez Ciebie PAKIET, zastanów się, który będzie dla Ciebie najbardziej opłacalny. 

wideo, instrukcje, screeny z wyjaśnieniami

Pobierz krótki, darmowy ROZDZIAŁ e-booka, jeśli chcesz sprawdzić co jest w środku...

Zanim wybierzesz odpowiedni pakiet wiedzy dla Ciebie, zajrzyj do środka e-booka, by przekonać się, że to co dostaniesz ode mnie, to naprawdę mięcho. Wiedza, której brakuje na polskim  rynku w obszarze e-marketingu

dla kogo ta oferta jest?

# dla osób, które mają swoje produkty, usługi,  e-booki lub sprzedają szkolenia online ….lub zamierzą je dopiero zrobić i wypuścić na rynek w najbliższym czasie

#dla osób promujących wysokomarżowe produkty online innych, znanych marek używając do tego programów partnerskich i specjalnych reflinków. 

# dla osób, które chcą sprzedawać na automacie produkty cyfrowe i usługi poprzez  JEDNORAZOWĄ OFERTĘ nawet wtedy kiedy nie są aktywni zawodowo

# dla osób, które chcą się dowiedzieć, jak działa system automatyzacji sprzedaży online i jakie kroki oraz narzędzia należy podjąć, by taki system uruchomić

#dla osób, które pragną zarabiać zdalnie na swojej wiedzy, lecz nie widzą jak się za to zabrać i jakim sposobem mogą to zrobić w praktyce bez zbęnych wydatów stałych

#dla osób, którzy cenią sobie niezależność finansową i elastyczność w pracy, jak np. młode mamy, osoby starsze, chore, które nie mają możliwości, aby pracować na etat stacjonarnie.

 

dla kogo ta oferta nie jest?

# TA oferta NIE JEST dla tych, którzy szukają magicznych i szybkich sztuczek na zarobek nie robiąc nic

#TA oferta NIE JEST dla osób, które NIE CHCĄ  zarabiać dodatkowo w internecie min. od 5-10 tys. zł na swojej wiedzy i nie wierzą w to, że jest to realne.

# TA oferta NIE JEST dla tych, którzy wolą udzielać się w mediach społecznościowych dla pasji, nie szukając alternatywnego źródła dochodu

# TA oferta NIE JEST dla osób, które nie zamierzają przekuć wiedzy w praktykę, a wolą te rzeczy zlecić komuś, kto zrobi całą pracę za nich

#TA oferta NIE JEST dla tych, którzy wolą pracę etatową i nie potrzebują niezależności finansowej lub nie potrafią odnaleźć się w pracy zdalnej. 

Być może jesteś teraz w momencie, w którym nie czujesz się na siłach lub nie masz czasu na tworzenie i skalowanie swojego biznesu online poprzez m.in. automatyzacje sprzedażowo-promocyjne, ale tak naprawdę chcesz to wszystko wdrożyć to wybierz pakiet z MENTORINGIEM, po to, abym mogła Cię w całym tym procesie wesprzeć swoją wiedzą i umiejętnościami.  Pomogę Ci zarówno technicznie i merytorycznie, od doradztwa marketingowego począwszy, na grafice i tworzeniu stron sprzedażowych kończąc. Mam wielkie serce, by pomagać i dzielić się swoimi talentami z innymi. Jeśli znajduję właściwych Klientów do współpracy, z którymi świetnie mi się współracuję, to tym bardziej czerpię niesamowitą satysfakcję z tego, że mogę przyczyniać się do osiągnięcia czyjegoś sukcesu poprzez m.in. właściwie przygotowaną strategię i dobór narzędzi promocji, które stają się dźwignią do sprzedaży online konkretnego biznesu.

 

Jeśli interesuje Cię indywidualna współpraca ze mną 1:1, to możesz także wykupić jednorazową konsultację online ze mną. Szczegóły w sklepie

Ale jeśli…

 

chcesz od razu wziąć sprawy w swoje ręce i nie potrzebujesz mojego wsparcia 1:1, a do tego masz swój produkt lub kurs online lub planujesz go stworzyć albo  chcesz promować za prowizje produkty innych marek ( wykorzystując programy partnerskie), to wybierz najwygodniejszy dla Ciebie pakiet ( Podstawowy lub Rozszerzony), dzięki którym pozyskasz niezbędą wiedzę na temat tworzenia ofert nie do odrzucania, które będą generowały dla Ciebie pasywny dochód.

 

Jeśli jednak potrzebujesz mojego wsparcia, to wybierz pakiet z 3-miesięcznym mentoringiem.  

 

Poniżej screen shoty z zarobkami z poprzednich miesięcy z dwóch moich platform kursowych. Lejek sprzedażowy zrobiłam raz i zarabia on na siebie cały czas – może nie są to kosmiczne kwoty, ale wydaje mi się, że wiele osob chciałoby zarabiać kilkatysięcy złotych ekstra pasywnie… 

 

Jeśli chodzi o zakres działań po wdrożeniu takiego zautomatyzowanego lejka sprzedażowego, to jedynie co trzeba będzie robić, to na pewno optymalizacja kampani reklamowych ( jeśli je będziesz prowadzić) oraz trzeba pilnować wszystkich zamówień i maili od klientów. Jest to w sumie może 2-3 h tygodniowo.

Tak w skrócie wygląda praca po wdrożeniu skutecznego i zarabiającego na siebie lejka sprzedażowego 🙂 

 

Chcesz też tak zarabiać? Chcesz dostawać codziennie powiadomienia na telefon o nowych zamówieniach podczas kiedy Ty spożywasz w tym czasie smaczny obiad albo po prostu odpoczywasz lub bawisz się z dziećmi? Jeśli tak, to do dzieła ! Wszystko jest możliwe. Naprawdę. Wszystko jest w Twoich rękach. Tylko trzeba zacząć działać ! A ja w tym działaniu mogę Ci pomóc, jeśli chcesz 😉 

Masz jeszcze jakieś pytania? Jeśli tak, to napisz do mnie na Facebooku, Instagramie, mailowo lub przez WhatsUp. Odpowiadam na bieżąco. Link do chatu na WhatsUpie poniżej.

Jestem tu po to, aby wyjaśnić i odpowiedzieć na wszelkie Twoje pytania i wątpliwości. Śmiało pisz, jeśli potrzebujesz mojej pomocy i odpowiedzi na konkretne, które teraz pojawiły się w Twojej głowie.

OSTATNIA OPINIA NA TEMAT TECHNIKI ZARABIANIA METODĄ OTO

” Jestem psychologiem i promując swoje kursy online zastosowałam technikę OTO. Moje wyniki  finansowe przeszły moje najśmielsze oczekiwania. W ciągu jednego miesiąca, wykorzystując metodę oganiczalności oferty zarobiłam ok. 17 000 zł na czysto. Kosztowało mnie to z początku trochę pracy, ale ostatecznie warto było, bo nadal zarabiam na tym, co stworzyłam sobie sama od A do Z. Technika sprzedaży One Time Offer to jedna z najlepszych metod automatyzacji zysków online. Uczciwa i skuteczna w 100 %! Polecam ambitnym, którzy mają odwagę ruszyć tyłek z kanapy i zarabiać na swoich warunkach i swojej wiedzy  ” Aneta Piórkowska, Gdańsk