fbpx

Upss, wygląda na to, że oferta promocyjna niestety przepadła.
Jeśli interesuje Cię temat zarabiania online na swoich produktach na Autopilocie, to zachęcam Cię do zapoznania się z moim e-bookiem , "One Time Offer bez tajemnic".

Wybierz odpowieni dla Ciebie PAKIET - podstawowy lub rozszerzony albo Pakiet Premium z moim mentoringiem 1:1.

Ceny za taką wiedzę, w porównaniu do tych rynkowych są naprawdę bardzo atrakcyjne !

UWAGA! Nie musisz być programistą, copywriterem lub/i specem od marketingu. Dzięki wiedzy zawartej w  e-booku nauczysz się, jak krok po kroku stworzyć mechanizm, który zwróci Ci koszty reklamy i będzie dla Ciebie generować pasywe dochody 24 h/ dobę, jeśli ofertę przygotujesz właściwie według odpowiedniego schematu, który został sprawdzony przez setki sprytnych przedsiębiorców. To nie jest trudne, a wystarczy trochę chęci i pracy, by mieć taki zautomatyzowany mechanizm zarabiania na swoich usługach, bądź produktach online. 

3 Główne Korzyści Oferty Jednorazowej:

Reklamujesz się za 0 zł

Reklamując się np. na Facebooku, czy w Google, nie dość, że promujesz swoje usługi i produkty, to jeszcze ukradkiem sprzedajesz swój mini produkt, w bardzo niskiej cenie. Taka oferta OTO naprawdę zwraca koszty reklamy, o czym przekonało się już tysiące osób wykorzystujących tę technikę w swoim biznesie online

1

Zyskujesz pasywny dochód

Dzięki ułożonym i dobrze połączonym lejkom sprzedażowym ( maile + treści + formularze + reklama + liczniki czasu ) - zyskujesz DOCHÓD PASYWNY, który generuje dla Ciebie sprzedaż niemal 24 h/ dobę. Któż nie marzy o takiej sprzedaży produktów robiąc coś raz i zarabiając na tym cały czas ?

2

Zyskujesz pozycję eksperta w swojej branży

Reklamując swoje produkty, docierając do Klinetów z tzw. freebies - darmowymi materiałami do pobrania, zyskujesz pozycję eksperta w swojej dziedzicie, a co za tym idzie, zaufanie. Dzięki temu w dłuższej perspektywie przyciągasz do siebie coraz to większe grono nowych Klientów, którzy do Ciebie wracają.

3

PASYWNY DOCHÓD

robisz coś raz, a zarabiasz cały czas

AUTOMATYZACJA

Wszystko dzieje się z automatu

Group 11

CZAS

zyskujesz czas dla siebie i swojej rodziny

Group 10

DZIAŁANIE W TLE

Zarabisz nawet wtedy, kiedy śpisz i odpoczywasz