fbpx

Cześć!

Dziękuję za wypełnienie formularza. W ciągu 24 h lub szybciej skotaktuję się z Tobą i odpowiem na Twoją wiadomość. tymczasem.....

Poczekaj chwilkę...

bo mam dla Ciebie bardzo ciekawą propozycję, którą sprzedaję “ukradkiem” tylko osobom, które są potencjalnie zainteresowane współpracą ze mną i które podjęły wysiłek, by skontaktować się ze mną poprzez ten formularz kontaktowy.

O czym mowa?

O moim autorskim, wypasionym i mega pomocnym EXELU, który Z AUTOMATU wyliczy dla Ciebie wszystkie Twoje wydatki i dochody w Firmie. W pliku podmieniasz jedynie swoje dane: 

-> koszty stałe i zmienne oraz przychody stałe i zmienne.

Dzięki exelowi, kontrolujesz wszystko to, co dzieje się w Twojej Firmie pod kątem finansowym, a dodatkowo widzisz dokładnie na wykresach trend dodatni lub ujemny w skali miesiąca i roku, a co za tym idzie, wiesz co zmienić lub ograniczyć, by być zawsze na plusie. 

Ten KALKULATOR jest dostępny u mnie w sklepie za 37 zł! Dla Ciebie to niezwykle cenne narzędzie sprzedaję TU i TERAZ za jedyne 9,90 zł  !

Kwota tak śmieszna, że aż szkoda nie skorzystać 🙂

 

Ale uwaga, ta oferta W TAK NISKIEJ CENIE WAŻNA BĘDZIE TYLKO PRZEZ 30 MINUT!

Co zyskasz kupując ten KALKULATOR do wyliczania kosztów i przychodów w Firmie ?

Taniej o 70 %
REGULARNA CENA: 37 zł

Cena dla Ciebie

Jeśli chcesz upolować ten EXEL do wyliczenia Twoich dochodów i wydatków, to możesz to zrobić teraz, bo prawdopodobnie, ta oferta nie będzie tu "wisieć" wiecznie. Cena REGULARNA EXELA kosztuje u mnie w sklepiku 37 zł.

A może potrzebujesz kogoś, kto stworzy dla Ciebie stronę/sklep online lub przeprowadzi audyt Twojej już istniejącej strony www?

Z chęcią przeprowadzę dla Ciebie kompleksowy AUDYT Twojej strony www lub stworzę od zera nową stronę internetową już od 700 zł netto. Przyjrzę się konkurencji i Twoim dotychczasowym działaniom. Jeśli zatem potrzebujesz mojej pomocy w zakresie rozwoju Twojego biznesu w Internecie, daj mi znać, a na pewno postaram się Tobie pomóc w tym obszarze. Pracuję z klientami/klientkami, które potrzebują czasem tylko doraźnej współpracy, wirtualnej asysty  w obszarze rozwoju biznesu online, począwszy od przygotowania stron www i sklepów, kończąc na ich promocji, wykorzystując różne narzędzia i kanały komunikacji z klientami. Rozliczam się godzinowo lub za wykonany projekt. Zobacz cennik i ofertę, klikając poniższy link.

Natalia, dziękuję za Twoją profesjonalną pomoc. Nie dość, że masz cierpliwość do tzw. 'trudnych' Klientów, to jeszcze błyskawicznie potrafisz rozwiązać niemal każdy problem związany z prowadzeniem Firmy w Internecie, za co dziękuję z całego serca!

>> Opinia otrzymana mailowo od Pani Magdy Kuglarz

Zebrane, mailowe OPINIE od osób, które korzystają z pliku EXEL

“KALKULATOR bardzo pomocny Bardzo polecam nie tylko przedsiębiorcom, ale fajnie też kontrolować swój budżet domowy.”
Rafał K.
“Nie orientuje się i nie lubię EXELA, ale ten kalkulator jest bardzo intuicyjny i prosty w obsłudze. Polecam”
Hania L.
“Dziękuję Natalia za exel. Udało m isię tanio go nabyć i warto było! Sprawdza się, a piszę to po 3 miesiącach użytkowania!.”
Ania M.

Tak, nie ma na co czekać. Chcę mieć w końcu kontrolę nad moimi wydatkami i przychodami w Firmie. Kupuję KALKULATOR za 9,90 zł.

© copyright Natalia Kostrzewa 2021